0850 441 10 55 Satış ve Destek Hattı (09:00-17:30)
Sepetim
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Trenç Ve Ceket Modelleri 2019

Moda alanında Sonbaharın başının tacı kimdir derseniz elbette cevabımız öncelikle ‘ceketler’ ve sonrasında da yakın akrabası olan ‘trençler’ olacaktır. Şaka bir yana bu ikili estiren ve birden ısınabilen sonbahar havalarında en büyük kurtarıcımızdır. Hem hasta olmak istemiyorsanız, hem de şık olmak istiyorsanız bu iki parçayı bol bol satın alarak gardırobunuzda bulundurabilirsiniz.  O halde karşınızda Trençkot Kombinleri 2019

Yeni Sezona Ceket Ve Trençkot Modelleri

Trençkot ve ceket modelleri 2019 konusunda bu sezon büyük, kat kat yakalı ve bol düğmeli trençlerin geldiğini belirtelim. Ayrıca da belinde toka detaylı kemerlere sahip olan modelleriyse adeta bizlere tatlı bir retro yaşatacak cinsten. Zira bu modeller eskiden çok moda olmuş çizgilerden. Ayrıca beli ince kadınlara da çok yakışmakta...

Renk konusunda; kahve rengi, pudra, krem tonları, vizon, buz mavisi, lacivert, açık pembe ve yeşil hakim...  Yani tümü de sonbaharla uyumlu soft renkler. Elbette sonbaharda yaz kadar renkli giyinemiyoruz ama tatlı tonlardaki bu açık renklerden yararlanırsanız içiniz kapanmayacaktır ve kendinizi daha hafif hissedeceksiniz.

Leopar Desen Trençkot Ve Ceket Modelleri

Bu sene enva-i çeşit leopar desen formunda ceket ve trenç modeli olduğunu vurgulayalım. Eğer havalı olmayı seven bir pin upp kadını iseniz ya da feminen görünmeyi seven bir kadınsanız, kesinlikle   öneririz. Öte yandan büyük düğmeli ceketler adeta geri gelen düğme trendini vurgular cinsten karşımıza çıkıyor. Bu anlamda bol düğmeli askeri ceket modelleri, denizci tipi ceket modelleri ve redingtonlarda  bol düğmeleriyle cadde ve sokaklarda bizleri ısıtacak.

İnce belli bayanlar, kemerli ceket ve trenç modellerinden satın alırken, boyu uzun olanlarsa uzun trenç modellerine yönelmelidir bu konuda.. Ama boyunuz kısaysa, basen hizasında noktalanan ceket ya da trençlerden satın almalısınız. Saydığımız tüm bu dış giyim ürünleri; kalem pantolonlar, sigarette pantolon modelleri ve bottylerle şahane bir uyum yakalamakta. En güzel Trençkot Ve Ceket Modelleri 2019 örnekleri için Trend bende sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.