Çağrı Merkezi: 0 5308894020

Toptan Satış Koşulları

TOPTAN GİYİM SATIŞ HAKKINDA

 

Toptan Giyim Satışı Hakkında Genel Bilgilendirme
Toptan giyim satın almak Trendbende ile artık çok daha kolay☺️ Siz değerli müşterilerimiz toplu ürün satın almak istediğinde toptan sipariş verme konusunda ayrıcalıklar tanımaktayız. Bu ayrıcalıklardan bir tanesi binlerce ürünü en ucuz fiyatlarla sizlere sunmamızdır. Ayrıca tahmin edersiniz ki toptancılardan ürünleri giderek satın almaya karar vermeniz sizlere ürün maliyetinin yanı sıra ekstra (yemek, yol, konaklama ve yüksek kargo ücreti) maliyetler çıkarmaktadır. Trendbende ekibi olarak online sitemizden dilediğiniz ürünü veya bedenleri topluca satın almanıza yardımcı olmaktayız.
Ürünleri Nasıl Seçebilirim?
Dilediğiniz binlerce çeşit ve model ürünü Trendbende.com adresinden inceleyerek seçebilirsiniz.
Ürünleri Nasıl Sipariş Verebilirim?
Trendbende.com online alışveriş sitemizden beğendiğiniz ürünlerin adını, stok kodunu veya ürün linkini (URL) kopyalayarak aşağıda belirtmiş olduğumuz iletişim bilgilerinden bizlere ileterek sipariş verebilirsiniz.
Ödeme İşlemlerini Nasıl Yapabilirim?
Geniş ürün yelpazemizin yanı sıra ödeme seçeneklerimizinde geniş olduğunu belirtmek isteriz. Ödemenizi dilerseniz kredi kartı, havale veya kapıda nakit  ödeme ile sağlayabilirsiniz.
Değişim Nasıl Sağlayabilirim?
Değiştirmek istediğiniz ürünleri teslim almış olduğunuz kargo firmasına teslim eetikten sonra cari kodumuzu kargo firmasına vererek "kÖRFEZ MAH ÇİLİNGİROĞLU CAD 69/A ATAKUM/SAMSUN " adresine gönderebilirsiniz. Ürünler bizlere ulaştığında ilgili birimimiz sizlerle iletişime geçerek değişim işlemlerinizi çözümleyecektir.
İade Nasıl Yapabilirim?
Toptan giyim satışı yapıldıktan sonra kesinlikle iade ödemesi yapılamamaktadır. İade işlemleri sadece online alışverişte geçerlidir.