0850 441 10 55 Satış ve Destek Hattı (09:00-17:30)
Sepetim
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Resim XP Colour Intense Ruj 89674
24 Saatte Kargoda

XP Colour Intense Ruj 89674

10,90 TL 5,90 TL
%46 indirim
Resim XP Matte Lipstick Ruj 89462
24 Saatte Kargoda

XP Matte Lipstick Ruj 89462

22,90 TL 5,90 TL
%74 indirim
Resim XP Matte Pen Lipstick Ruj 90191
24 Saatte Kargoda
%70 indirim

Ruj

Bir makyajın olmazsa olması olan rujların pek çok çeşidini görebileceğiniz trendbende.com, birbirinden farklı renklerdeki rujları ziyaretçilerinin beğenisine sunmaktadır. Ruj bir makyajı tamamlayan en önemli dokunuşlardan birisidir. Gözlerin makyajı güzel yapılıp öne çıkarıldığında, ona uyum sağlayarak yüzdeki kombini yaratacak olan en önemli bileşen olan rujlar kuşkusuz ki kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alır.

Bir ruj satın alırken unutulmamalıdır ki, rujların sağlıklı olması pek çok hastalığın önüne geçmektedir. Kaliteli, kullanıcı dostu, aynı zamanda güzel renklerdeki rujlar sayesinde bir makyaj olması gereken bütünlüğe erişebilmektedir. Özellikle nute rengi rujlar son dönemlerin en popüler ruj renkleri arasında yerini almışken, hiçbir zaman modası geçmeyen kırmızı, bordo rujlar da kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Yazları daha fresh renk rujlar ile yapılan makyajlar öne çıkarken, kışları daha ağır tonlardaki rujlar daha çok rağbet görmektedir. Her mevsim ve her yere uygun toprak tonlarındaki makyaj malzemeleri ve tabi ki ruj çeşitleri ise kadınların son derece fazla satın aldığı ürünlerin başında gelmektedir.

Ağza, yani sürekli yeme içmenin olduğu bölgeye sürülen bu rujların sağlığa zararlı herhangi bir bileşen taşımaması ve kaliteli olması elzemdir. Kadınlar da buna özellikle dikkat ettiğinden, sitemiz gibi pek çok ürünü sizlere sunan yerlerde oldukça güzel ürünler bulmak mümkündür.

Yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz ruj çeşitlerini online şekilde satın alabilmenin en doğru adresi olan sitemiz sayesinde oldukça farklı renk, model, marka ve farklı çeşit rujları aynı yerde konfor içinde inceleyebilirsiniz. Her zaman kullandığınız rujun indirimde olup olmadığına bakabilir, farklı rujları denemek isteyebilir, sizin için hazırlanan fırsatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Görsel açıdan çarpıcı bir görüntü yakalamanızın en baş etkeni olan rujlar sayesinde spot altında parlayan bir Hollywood yıldızı gibi hissedeceksiniz. Kendinizi ve ürünü alacağınız başka kişiler varsa onları şımartmaya izin verin. Sitemizdeki ürünlere göz atıp beğendiklerinizi sepete eklemeyi de unutmayın. Satın aldıktan sonra ürün tam zamanında, belirtilen tarihler içerisinde zamanında elinize geçecektir. Size ise güzel günlerde bu özel rujları keyifli bir şekilde kullanmak kalacaktır.