Çağrı Merkezi: 0 850 441 10 55

Komisyonlu Satış & Alt Bayii

Affiliate Marketing

ALT BAYİ VE KOMİSYONLU SATIŞ ŞARTNAMESİ
Oturduğunuz yerden bayimiz olabilir ve kendinize ciddi kazanç sağlayabilirsiniz.

      Herkesin sürekli ihtiyaç duyduğu hazır giyim ürünleri ekonomik pazarda her zaman rekabetçi yerini korumaktadır.Artık alışverişi internet üzerinden yapmak alıcılarına çok daha büyük avantajlar sağlamakta hatta birçok kişiye evden para kazanma fırsatı sunmaktadır.

       Bay bayan herkese evden satış yaparak para kazanma fırsatı sunduğumuz bu iş modelinde trendbende.com firması dilerseniz kişisel sosyal medya hesaplarınızda dilerseniz web sitenizde size tanımlanacak ürünleri fotoğrafları ve tüm bilgileriyle beraber satışa açabilir, bu kanaldan gerçekleştirdiğiniz satışlar üzerinden kendi paranızı kazanabilirsiniz. Bu iş modeli sayesinde her satıştan belirli oranda komisyonunuzu kazanıp, kendi işinize daha fazla yatırım yaparak çok daha fazla kazançlar elde edebilirsiniz. Siteme dahil olduğunuzda trendbende.com’un tüm ürünlerini satma hakkına sahip bir alt bayi yada komisyoner haline gelebilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm ürünlerde satış gücünüze göre doğru orantılı bir iskonto uygulanacaktır. Bu iskonto, sizin satışını yapmak üzere bizden satın aldığınız ürüne uygulanacak ve minimum kazancınız bu olacaktır.

 

KARGO SÜRECİ

       Oluşturacağınız siparişlerinizi kendi kargo firmanız ile gönderimini sağlamak isterseniz,siteden almak istediğiniz ürünlerin siparişini oluşturup kasada otomatik iskontonuz tanımlanacaktır ve istediğiniz ürünler adresinize kargolanacaktır.
*Kargo alıcıya aittir.
*Kapıda ödeme ücreti 6,90 TL’dir.

      Siparişlerinizin direk bizim tarafımızdan müşteriye gönderilmesini isterseniz, sitemiz üzerinden size tanımladığımız üyelik ile girişinizi yaptıktan sonra kargonuzun ulaşmasını istediğiniz müşterinin adı,soyadı,telefon ve adresini forma eksiksiz yazarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Aylık kazancınız her ayın 20’sinde belirttiğiniz iban numasına yatıralacaktır.

Alt bayi ya da komisyonerimiz olarak her ay düzenli ve sürekli artan bir gelire sahip olmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli

İletişim 

info@trendbende.com 

0850 441 10 55

WhatsApp: 0531 783 65 74