0850 441 10 55 Satış ve Destek Hattı (09:00-17:30)
Sepetim
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Yeni Sezon Bayan Giyim

Trendlerin buluştuğu dünyası Trend Bende sizlere son günlere damgasını vurmuş trend kombinleri sunmak adına yaratılmış özel bir alandır. Bu alan içerisinde en uygun renk seçenekleri editörlerimiz tarafından özel olarak seçilerek oluşturulan kombinler ile kadın giyim moda dünyasının kalbinin attığı yer haline gelmektedir. Yaz, bahar ve kış dönemlerine özel öne çıkan ürünlerin birleşimi ile oluşan trend kombinler modayı hem yakından takip etme hem de uygun fiyatlar ile modaya sahip olmanın kapısını aralamaktadır.

Kombin kelime anlamı olarak birbirinden bağımsız bayan giyim ürünlerini bir araya getirerek oluşturulan ve bir bütün görünümü kazandırılan moda stratejilerinden biridir. Kendine özel bir kombin yapmayı düşünüyorsan işte sana özel birkaç ipucu! Kesinlikle kombin yapılırken üzerinize seçeceğiniz tüm parçaların aynı rengi taşıyacağını düşünmeyiniz. Zira bu düşünce sizi kombin hatalarına sürüklemektedir. Öncelikle kombin oluşturacağımız davetin saati, amacı ve konseptini bilmeniz gerekmektedir. Bu şekilde paraca seçiminde daha iyi kararlar verebilirsiniz. Kombin uygulamasına ilk olarak ana parçanın karar verilmesi ile başlayabilirsiniz. Seçenekler ise elbise veya iki parça olan bluz-pantolon, gömlek-pantolon veya bluz-eteklerden yana tercihinizi yapmanız gerekmektedir.

Örneğin açık renk bir elbise tercihi yapıldı ise koyuya yakın veya pastel renklerde bulunan aynı renk ayakkabı-çanta ile kombini tamamlayabilirsiniz. Açık renk elbiselere aksesuar olarak ise ince hatlara sahip, kesinlikle abartıya kaçmayan, hafif aksesuar seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Trend kombin ürünlerinin sergilendiği vitrinimizde modayı oluşturan tüm eksik parçalara yer verilmektedir. Şık bir bluzdan, tiril tiril bir etek rengine, kombini tamamlayan ayakkabı ve çantadan, aksesuarlara kadar tüm trend seçenekleri sizler için bir araya getirdik. Yaz aylarının vazgeçilmezi olan şortlar ve elbiseleri, iş dünyasının aynası olan etek, ceket ve pantolon seçeneklerini de unutmadık tabi!