0850 441 10 55 Satış ve Destek Hattı (09:00-17:30)
hamburger menu icon
Resim Mor Bayan Çapraz Çanta 101671
%40 indirim
Resim Sarı Bayan Çanta 101668

Sarı Bayan Çanta 101668

24,90 TL 14,90 TL
%40 indirim
Resim Fermuarlı Bakır Çanta 63770-N
%40 indirim
Resim Parlak Turkuaz Çanta 56979-Ş

Parlak Turkuaz Çanta 56979-Ş

37,40 TL 27,40 TL
%27 indirim

Çapraz Çanta

Kadınlar için de erkekler için de son derece kullanışlı bir aksesuar ve aslında bir nevi gereklilik olan çantalar, trendbende.com’da birbirinden farklı pek çok model ile alıcılarıyla buluşmaktadır. Özellikle de son derece konforlu ve rahat bir model olan çapraz çanta modelleri, genç yetişkin demeksizin herkes tarafından büyük bir beğeniyle kullanılmaktadır.

Çantaların tarzı hem kullanılan yere göre hem de aranan konfora göre değişir. Çapraz çanta modelleri de özellikle kol çantası taşımak istemeyen bayanların ve yürürken de konfor sağlayabilmesinden dolayı erkeklerin tercihleri arasına girebilmektedir. Bu çantalar birbirinden farklı renklerde, modellerde, tarzlarda, desenlerde olabilir. Kız çocuklarına cicili bicili rengarenk çantalar üretilebilirken, yetişkin hanımlar için görselliği daha çok öne çıkan modeller üretilmektedir. Yine aynı şekilde, erkek çocukları için daha çok kullanışlılık odaklı çantalar üretilirken, yetişkin beylere hem şıklık yaratan hem de eşyaların rahat taşınabilirliğini sağlayan çantalar daha çok yapılmaktadır.

Spora giderken, işe giderken, arkadaşlarımız ile dışarı çıkıp gezmeye giderken, bebeğimizin eşyalarını taşırken, kısacası hemen her yerde büyük bir kurtarıcı gibi olan çapraz çantalar, konforuyla birlikte tarzını konuşturmak isteyenlerin de çok tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Özellikle de ayakkabılarla uyum sağlandığında mükemmel bir kombin yaratmak mümkündür. İster ayakkabılara renk ve ton olarak uyum sağlasın, ister zıt renkler ile kontrast oluşturulsun, her koşulda bu çantalar göze oldukça çok çarpacaktır.

Çantanın konforu kadar malzemesi de önemlidir benim için diyenlere, sitemizdeki ürünlerin yüksek kalitede olduğunu belirtmek gerek. Uzun süreler gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz çapraz çanta modelleri arıyorsanız, sitemiz sizin için biçilmiş kaftan… Çapraz takılan çantalar tek omuzdan asılarak kullanıldığından, rahatlığı ve ergonomisi de en az görselliği kadar önemli. Bu nedenle de, en kaliteli, kullanışlı, ergonomik, görsel açıdan doyurucu çanta modellerine sitemizde rastlayabileceğiniz için sitemizdeki çanta modellerine göz atmadan geçmeyin.

Siz de çapraz çanta modellerinden birini satın almayı düşünüyorsanız, hemen şimdi sitemizi detaylarıyla inceleyebilir, beğendiklerinizi sepetinize ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Geriye ise, bu harika çantaları kullanacağınız güzel yerde güzel insanlarla vakit geçirmek kalacaktır.