0850 441 10 55 Satış ve Destek Hattı (09:00-17:30)
hamburger menu icon
Resim Fiyonklu Süet Kırmızı Bayan Babet 90681
%17 indirim
Resim Fiyonklu Süet Lacivert Bayan Babet 90686
%17 indirim
Resim Keten Pullu Siyah Bayan Babet 94825
%9 indirim
Resim Lacivert Pullu Kadın Babet 99423
%9 indirim
Resim Parlak Fiyonklu Gold Bayan Babet 	90479
%17 indirim
Resim Pullu Lacivert Kadın Babet 99359
%9 indirim
Resim Pullu Siyah Bayan Babet 94800

Pullu Siyah Bayan Babet 94800

54,90 TL 44,90 TL
%18 indirim
Resim Tokalı Parlak Füme Babet 63248
%9 indirim
Resim Tokalı Parlak Somon Bayan Babet 90493
%17 indirim
Resim Tokalı Süet Pudra Babet 63230
%9 indirim
Resim Fıyonklu Siyah Bayan Babet  90483
%33 indirim

Babet

Dünyanın her yanında kadınların hem kıyafetlere, hem de ayakkabılara olan ilgisi malum iken, ülkemizde de bütün bu seçeneklerin trendbende.com adresinde en iyiler arasından tercih edilmeleri konusu ön plana çıkar. Bu noktada kadınların şık, çekici ve kaliteli ayakkabı modellerini de bu sayfalarda buldukları unutulmazken, diğer bütün elbise ya da kıyafet alternatiflerinde olduğu gibi bu seçenekler arasından da uygun fiyatlı ve popüler seçimlerin yapılabileceği akıllardadır. Dileyen her kadın gibi siz de gerek yüksek topuklu, gerek spor ayakkabılara bakabilir, hele ki babet seçenekleri konusunda en iyi ve en göz alıcı alternatifleri burada tercih edebilirsiniz. Öte yandan seçkin mağazalarda bulunan ve dünya çapında popüler hale gelmiş olan diğer babet modelleri de yine bu sayfalarda kendini göstermektedir.

Gerek sosyal hayatta giymek için, gerek rahat bir şekilde işe gitmek için, gerek ise tatil günlerinde gezmek için tercih edilebilen babet seçenekleri en kaliteli ve en kullanışlı modelleri ile bu adrestedir. Hangi amaç için tercih ederseniz edin mutlu olacağınız ve kullanmaktan büyük keyif alacağınız söz konusu tüm modelleri anında elde edebilir, üstelik bu esnada çok uygun rakamları ödeyerek avantajlardan da yararlanabilirsiniz. Burada önemli olan müşteri memnuniyeti iken, siz de ayaklarınızı rahat ve sağlıklı tutabilmek için bütün bu modeller arasından güzel bir seçim gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer pek çok ayakkabı seçeneğinde olduğu gibi bu ayakkabı modellerinde de türlü indirimler dikkat çeker. Özellikle de pek çok farklı indirim türünün öne çıkarıldığı bu sayfalarda birbirinden kaliteli ve hoş seçimler yapılabilirken, bilhassa da uygulanan fiyat politikası gereği herkesin mutluluk ve huzur içinde alışverişine devam etmeleri sağlanır. Bütçeyi sarsmayan, cebi yormayan fiyatların kaliteli markaların babetleri üzerinde yer almaları oldukça güzel bir durum iken, ayakkabı tercihinde bulunmak isteyen hanımların da bu fırsatları değerlendirmeleri gerektiği çok açıktır. Şimdi siz de ister sosyal hayatınızda, ister iş hayatınızda, isterseniz de türlü mekanlarda kullanmak üzere bütün bu seçeneklere göz atabilir, en iyi ve en güzel tercihleri yaparak kendinizi harika hissedebilirsiniz.