0850 441 10 55 Satış ve Destek Hattı (09:00-17:30)
Sepetim
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Kaban Ve Mont Modelleri 2019

Havalar 5 – 6 derece soğudu mu ve o meşhur ilk sonbahar yağmuru düştü mü yağmurluklarımızı, montlarımızı ve kabanları çıkarmanın vakti gelmiş demektir.   İşte tam da şu sıralar bu konuda eskiyen gardırobunuzu yenilemenin sırası olabilir. Kaban Ve Mont Modelleri 2019 u incelediğimizde her tondan, her dokudan ve malzemeden oluşturulmuş zengin bir kreasyon çıkıyor karşımıza.

Bu konuda polar sevenler polar montlardan, kapitone severler kapitone mont ya da kabanlardan pelüş sevenlerse pelüşlerden yararlanabilecek. Büyük ve baklava yakalı rahat formlu bele kuşaklarla sargın şekilde oturan ince polar kaban modelleri ise bu sezon fazla ağırlık taşımayı ve kalın giyinmeyi sevmeyenler için oldukça ideal. Yine pelüş ya da şişme leopar desen mont /kaban modelleri de gündelik şıklık içinde kullanabileceğiniz modelleri oluşturuyor.

Maskulen Kaban Modelleri Yılın Trendi

Sadelikten hoşlanan kadınlara dik ve hakim yakalı maskulen çizgilerden esinlenilerek oluşturulan tek renkli gri ya da siyah tonlardaki kaban modellerini de önerebiliriz. Erkeksi yapıdaki bu kaban modelleri, tek renkli ve tek düğmeli. Sıklıkla kadın takım elbisesi giyen ve ofis çalışanı kadınlar için ideal bir seçenek maskulen kaban modelleri yeni sezonda.

Yine dışı yumuşacık kadife ya da nubuk olan ve tatlı renklerde tasarlanan kapüşonu kürklü kaban ve mont modelleri şeker renkleri seven kızlar için ideal. Gelelim army trendindeki askeri kaban modellerine. Cadde ve sokak modasında son zamanlarda en çok hakim olan kaban modelleri bunlar. Hem kot pantolonlarınızla, hem de triko pantolonlarla büyük bir uyum ve rahatlık içinde giyebileceğiniz bu kaban modelleri hem okul, hem günlük yaşam için çok kullanışlı ve aynı oranda da sportif bir şıklığa sahip.

Soft Renkli Kabanlar

Pembe gibi şeker tonlarda kaşe ya da gabardin kumaşlı kabanlar kış ayları için en hoş seçeneklerdendir. Kumaş pantolonlar, elbise üstleri ya da döpiyeslerle bile son derece uyumlu olarak kullanabileceğiniz bu kaban modelleri sizi tam bir romantik hanım efendi edasına bürüyecek. Yine buz mavisi, lacivert ya da toprak tonlarında ki bu modeller düz kalıplarda aşağı inen kesimlerde sunulurken, kemer ve ahşap düğmelerle detaylandırılmış şekliyle karşımıza çıkmakta bu sezon. Sizlere Kaban Ve Mont Modelleri 2019 konusunda fikirler sunduk.