0850 441 10 55 Satış ve Destek Hattı (09:00-17:30)
hamburger menu icon
FAVORİLERİM
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Bileklik

Takı takmayı seven erkeklerin ve tabi ki neredeyse hemen her kadının en çok beğendiği aksesuarlardan biri olan bileklikler, trendbende.com’da alıcıları ile buluşuyor. Birbirinden güzel bileklikler sayesinde şıklığı yakalamayı sağlamak oldukça kolaydır. Kıyafetler ile kombinlendiğinde zarafeti de oluşturan bileklik, başka tarzdaki takılar ile de kombinlenebilmekte ve öyle kullanılabilmektir.

Bir gömlek giydiniz ve yemeğe gidiyorsunuz, veyahut sabah işe gidiyorsunuz ve giderken kıyafetinize uygun bir bileklik taktınız… Bunun en güzel yanı şudur ki, güzellikler detaylarda saklıdır. Sizi gören kişiler detayları fark ettiklerinde, bu detaylar sizin güzelliğinizi ya da yakışıklılığınızı destekleyecektir. Çünkü bir bileklik tek başına büyük bir anlam taşıyabildiği gibi, kombinlerle bir araya geldiğinde de harikalar yaratabilmektedir.

Bir bilekliği yine sitemizden de temin edebileceğiniz kolyeler, yüzükler, küpeler vs daha pek çok ürünle bir arada kullanabilirsiniz. Görsel açıdan zengin, kalite olarak üst seviyede, satış fiyatları olarak çok cep yakmayan bileklik modelleri satın almak istiyorsanız sitemize göz gezdirmeden geçmemelisiniz.

Farkınızı ortaya koyarak, küçük detaylarda büyük değişimler yakalamak amacıyla en güzel  bileklik modellerini seçip sizlere sunmak için çabalayan sitemiz, her geçen gün farklı beğenilere sahip pek çok kişiye özgü istekleri karşılayabilmek için çalışmaktadır. Farklı renk seçenekleri ve model çeşitleri ile herkesin kendine uygun bir ürün bulabileceği sitemiz, bu bileklikleri takım olacak şekilde de satışa sunmaktadır.

Orijinal bileklik çeşitleri ile beğeni dolu bakışların altında olabilir, nereden aldın bu bilekliği sana ne kadar çok yakışmış diye soran meraklı sözlerin muhatabı olabilirsiniz. Gümüş renginde, altın renginde, bronz renginde de enfes bileklikler bulup hem kendinize satın alıp kendinizi şımartabilirsiniz, hem de sevdiğiniz kişilere hediye alabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerin üzerinde sizin hatıranız olan bileklik modellerini görmek ise paha biçilemez bir keyiftir.

Bilekliklerden vazgeçemiyor ama bir yandan da satın alırken bütçemi sarsmasın diye düşünüyorsanız, sitemiz trendbende.com sizin için doğru tercihtir. Siz de hem yeni gelen modelleri hem de size hitap edecek olan bileklik modelleri için sitemize göz atıp beğendiklerinizi satın almayı unutmayın.