0850 441 10 55 Satış ve Destek Hattı (09:00-17:30)
Sepetim
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

2019 Yılının Moda Saç Renkleri

Her yeni sezonun kendine göre trend şıklıkları olduğu kadar trend saç renkleri de var elbette. Bu durumda siz de çekici saç renkleriyle cadde ve sokaklarda ışıl ışıl gezen stil kadınlardan geri kalmamak için yılın trend saç renklerini bilmelisiniz diye düşündük. Eğer merak ediyorsanız, bizi takip edin. Bu sene iç ısıtan kızılımsı sarılar, sıcacık siyahlar, sempatik pembeler saçlarda tur atıyor zira. Gelin 2019 Yılının Moda Saç renkleri ne birlikte bakalım.

Kehribar Tonlarındaki Kahvelere Dikkat!

Öncelikle bu sezon öyle mahcup, kendi halinde ve standart kahvelere yer yok saçlarda. Tersine yakıcı kehribar taşındaki saç rengi yansımaları saçlara yansıyor. Bu saç renklerinde salt ve düz bob kesimleri ön plana çıkardığınızda seçtiğiniz renkle hem dikkat çekebilir, hem de övünecek bir kıvama gelebilirsiniz.

Espresso Alır mıydınız? Ama Saçlarda…

Espresso, yorgunluğumuzu atmak istediğimiz anlarda hemen bir kafeteryaya çöküp yudumlamak istediğimiz özel tatlardan şüphesiz. Özellikle de kış aylarında bir espresso keyfi çekmek gibisi yok. Ama bizim sözünü ettiğimiz espresso rengi kahvede değil bu kez, saçlarda… Koyu koyu, düz ve salt kahve tonları daha açıklayıcı bir vurguyla espresso tonlarında çıkıyor bu sezon sahneye.

Tarçın Sarılarına Sıcak Bir Yolculuk Edin!

Dışarda havalar çok soğuk olabilir ama bakın… Harika baharat tonları da var saçlarınızda kullanmak için. Üstelik de bu kış hepsi çok trend. Sarıyla kızılın miks edilmesinin ardından ortaya çıkan tarçın sarıları, oldukça iç ısıtan tonlarda. Hem de sıra dışı bir ifadeyle karşımıza çıkıyor bu sezon bayanların saçlarında.

Bronde, Sıcak Bakır Ve Karameller…

Kahve tonlarının diplerde yer aldığı ve gold ışıltılarıyla dışa vurum yapan brondeler son sezonlarda hem açık, hem de koyu tenli bayanların muhteşem bir kurtarıcısına dönüşmüş durumda. Bakmayın siz mevsimin sonbahar ya da kış olduğuna. Bu tür ışıltılı sarıları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Saçlarının ya da teninin koyu tonlarda olmasından şikayetlenenler için saç uçlarında ya da saç genelinde kullanılan karameller bir diğer kurtarıcı tonlardan bu sezon. Bu ışıltılara saçlarınızda yer verdiğinizde,  daha aydınlık görünebilir ve dikkat çekebilirsiniz.

Sıcak bakır tonları ise beyaz tenli mermerşahi güzelliğindeki kadınların güzelliğini yine ön plana çıkaracak bu sezon. Böylelikle 2019 Yılının Moda Saç renkleri hakkında fikir sahibi oldunuz.