0850 441 10 55 Satış ve Destek Hattı (09:00-17:30)
Sepetim
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

2019 Kış Modası Hırka Modelleri

Sonbahar geldiğinde çisil çisil yağan yağmurun altında her adımımızla hışırdayan sararmış güz yapraklarının üzerinde dolaşırken ne de güzel şeydir sıcacık bir hırkaya sarınmak. Eğer bu sahneyi yaşamayı siz de bizler gibi seviyorsanız bu romantik mevsimin getirdiği nimetlerden yararlanın ve şu aralar bol bol hırka modeli deneyin diyoruz. Zira hırkalar moda donelerinin arasında yer alan en kullanışlı, en basit, en pratik ve aynı anda da en şık parçalarındandır bizce. Neden diye soracak olursanız 2019 Kış Modası Hırka Modelleri nin hem taşıması çok kolay, hem bir çok hava tipine uyumlu, hem de şık olduğu kadar her parçayla uydurulabiliyor.

Bu Kış Hırkalarda Neler Moda?

2019 yılının hırka trendini incelediğimizde ise daha çok bu sezon uzun hırkaların çalışılmış olduğunu görmekteyiz. Bu anlamda dökümlü formlarda üzerinizde tiril tiril durabilecek olan grafik desenli ve tek renkten oluşmayan hareketli hırka modelleri yerinde duramayan kadınlar için hoş bir seçenek olabilir. Yine bu sezon cepleri saçaklı yünlerden veya kürk dokusundan tasarlanmış olan hırka modelleri de çıkıyor karşımıza.

Eğer ekose desenini sevenlerdenseniz size farklı bir haberimiz var. Evet bu yıl yine moda tasarımcıları ekose desenli hırkalardan çalışmış ama unutmayın bu sezon ekose deseni büyük ve devasa boyutlarda. Eğer iri bir cüsseye sahip boylu bir kadınsanız 2019 Kış Modası Hırka Modelleri konusunda size bu hırkaları öneririz. Ama Türk lokumu tipindeki kadınsanız uzak durun çünkü bu büyük desen sizi boğabilir.

Karışık Renkli Gökkuşağı Hırka Modası

Yine karmaşık renkli ebruli boyutta hırka modelleri renklilikten hoşlanan kadınlara önerilebilir bu sezon. Yanı sıra her kış sezonun vazgeçilmezlerinden olan taş hırka modelleri de sakin renkleriyle sezonu süslüyor. Sadeliği seven bir kadınsanız bu taş hırka modellerinden kesinlikle 1 – 2 adet almalısınız.

Örgü desenli kabartmalı hırkalarsa her sezonun klasiği ve bu sezonda da göze çarpıyor. Tiftik yününden ya da sakallı iplerden örülen hırkalar ise bu sezon yine bizlerle yoluna devam ediyor. Ama toplu bir kadınsanız bu volümlü hırka modellerinden giymenizi önermiyoruz.

2019 senesinde hırka trendinde göze çarpan renkler ise; buğulu griler, canlı yeşiller, krem – ekru ve pudra pembesi gibi renkler. Eğer kullandığınız hırkanın biraz daha havalı ve afili görünmesini isterseniz de 2019 Kış Modası Hırka Modelleri trendinde yakalı hırkaları tercih edebilirsiniz.