0850 441 10 55 Satış ve Destek Hattı (09:00-17:30)
Sepetim
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

2019 Kazak Modası

Yeniden yepyeni bir kış sezonunun içine daha adım atmış bulunuyoruz. Elbette kış ayları deyince bizleri sımsıcak sarmalayacak olan pufidik, sıcacık, şık ve sempatik kazak modelleri geliyor hemen akla. Ama bildiğiniz gibi her sezonun kışlık kazak modası da birbirinden bir hayli farklı olabiliyor bazı benzerlikler taşısa da . Yeni sezonun kazak modasını incelediğimizde de hacimli, salaş, büyük ve XXL tasarımlardaki kazak modelleri çıkıyor karşımıza. İşte tüm güzelliğiyle 2019 Kazak Modası

Kocaman Kazaklar Bu Kış Çok Trend

Örneğin büyük devrik yakalı omuzlardan sarkan dökümlü ve hacimli dokulu kazak modelleri başı çekiyor bu kış modasında. Yine büyük ilmeklerle ve kalın yün ve ipliklerle örülmüş olan kazak modelleri ön planda. Yine prenses kollu, bombeli kollu ve balon kollu kazak modelleri de bu yılın hitlerinden. Eğer ufak tefek ve çıtı – pıtı bir bayansanız bu modellerin içinde kaybolabilirsiniz. Bu nedenle bu tarz kazak modelleri enine boyuna uzun boylu ve yapılı kadınlara daha çok önerebileceğimiz ve yakışacak cinsten.

Balıkçı Yaka Kazak Modası

Bu arada her kış sezonunun olmazsa olmazı balıkçı yaka kazak modelleri bu sezonda da var. Yağışlı, soğuk ve hırçın havalarla özdeşleşebilecek bu kazak modellerini triko bedene yapışan etekler ya da kalem pantolonlarınızla uyum içinde giyebilirsiniz. Renk tercihleri bakımındansa; gri, kahve, taba, koyu sarı, haki yeşil, siyah, bordo ve kırmızı tonlarını öneririz.

Eğer slip modunda bedene yapışan triko kazaklardan hiç mi yok diye soracak olursanız da cevabımız evet elbette var olacak. Body formunda üst gövdenizi çepeçevre saracak olan ince formlu bu kazak modellerinin üzerine bir şeyler giymek ya da geçirmekse senenin farklı bir trendi. Zayıf, çıtı – pıtı minyon bayanlara çok yakışacak olan bu kazak modelleri üzerinde askılı atletlerle, büstiyer ve braletlerle kullanılıyor bu sene. İlk duyduğunuzda kulağa biraz uçuk bir trend olarak gelebilir ama emin olun hoş kombinasyonlar yaptığınızda bu çılgın trend şık bir dokunuşla da sonuçlanabiliyor.

Akromatik Kazak Modası

Uzun, büyük ve prenses kollu kazaklar çok modayken akromatik yani siyah beyaz karışımı parlak dokulu akromatik kazaklar da yılın en büyük kazak stili modası bilesiniz. Sizlere 2019 Kazak Modası ndan söz ettik.