0850 441 10 55 Satış ve Destek Hattı (09:00-17:30)
Sepetim
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

2019’un En Popüler Palto Trendleri Hangileri?

Biliyoruz yaz bitti diye hala üzgünsünüz. Nerede o turkuaz rengi sahiller, altın kumsallar ve nerede şimdinin gümüşi gökyüzü ve serin havası öyle değil mi? Ama yapacak bir şey yok. Zira döngü böyle… Hatta her mevsiminde kendine özgü güzel özellikleri var. Örneğin içinde olduğumuz sonbahar aylarında da duygusallaşıyor ve etrafımıza daha anlamlı ve farklı gözlerle de bakabiliyoruz. Elbette mevsimin getirdiği şartlara göre giyinmek ve hazırlık yapmak da gerekiyor. Şimdi leoparlı, deri dokulu, pelüş, gabardin, kaşe, kadife, ekose ya da puf paltolardan giymenin ve kışa hazırlık yapmanın tam zamanıdır diye düşünüyoruz. Peki ya palto trendlerinden haberiniz var mı? Gelin 2019’un En Popüler Palto Trendleri Hangileri birlikte bakalım.

Her Yerde Kar Var… Paltolarda da Kemer…

Her şeyden önce bu sezon kemersiz bir palto düşünemeyeceğinizi belirtelim. En azından stilistler öyle düşünmüş ve tasarlamış. Kısacası anlayacağınız gibi monttan paltoya, trençten, bikere her dış giyim unsurunun belinde bir kemer var bu yıl. Bu durumda kalın belliler yandı diye düşünebilirsiniz ama yapacak bir şey yok. Zira trend böyle.

Renklerde sütlü kahvelerden buz mavisine, kum bejinden ekrusuna, limon küflerinden antrasit – gri aralığına kadar aradığınız her tonu bulabileceksiniz. Dokular; vinil, kaşmiş, gabardin formunda genellikle. Kesimlerse; bol katmanlı, minimal – klasik – dökümlü dev yakalı olabiliyor zaman zaman.

Maksimalist Ya da Pin Up Kadınlara Leopar Desen Palto Önerisi

Modada albeni konusunda sınırlarından taşan ve bentleri yıkan bir kadınsanız, elbette sadece iç mekan giyim unsurlarında leopar kullanmakla yetinmezsiniz. Ve leopar kullanma arzunuz dış giyim unsurlarına kadar taşabilir. O zaman paltolarda leopar kullanmayı deneyin. Zira bu tren bu sezon çok moda... Sarılı kahveli klasik leopar desenleri, kızıllı, ekrulu bilindik kaplan desenleri ya da altınlı – lameli yırtıcı hayvan geçişleri bu sezon paltolarda çok trend.

2019’da Paltolarda Deri Efektleri Var

Derisiz bir sonbahar ya da kış düşünebilir misiniz? Asla öyle değil mi? İşte tasarımcılarda deri sevdiğimizi çok iyi bildiklerinden bizi cadde ve sokaklarda baştan aşağı derilere boyuyor bu sezon paltolarda. İçi kürklü olan bu modelleri en soğuk havalarda dahi giyebilirsiniz. Ama daha ziyade pardösü moduna yakın olan yalın derileri onbahar  aylarında  maksimum şıklık derecesinde değerlendirmenizi öneririz. Tamamlayıcınız ise deri flopy şapka ve deri - binici çizmeleri olabilir örneğin. Sizlere bu içeriğimizde 2019’un En Popüler Palto Trendleri Hangileri konusundan söz ettik.