0850 441 10 55 Satış ve Destek Hattı (09:00-17:30)
Sepetim
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

2018-2019 Eşofman Modası

Eşofmanları seviyoruz... Hatta belki de 7’den 77’ye kullanmayı en çok sevdiğimiz giyim ürünleri eşofmanlardır çünkü çok rahatlar. Neredeyse 4 mevsim kullanabildiğimiz bu giysiler artık toplum olarak birçok yerde de kabul görüyor ve bu yüzden her gün daha şık ve daha özel kesimlerdeki eşofman modelleri üretilmeye başlandı.  Bu konuda; tayt eşofman, jogger eşofman, şalvar tipi eşofman, boru paça eşofman, capri eşofman ya da jogging eşofman türünde seçebileceğiniz bir çok alternatif var ve hepsi de birbirinden şık. Ayrıca hepsi de Eşofman Modası 2018 trendine imzasını atacak cinsten.

Trend Eşofman Renkleri

Renklere göz attığımızda; siyah, kırçıllı kumaşlarda özellikle gri – antrasit tonları, metalik mavi, pembe, yeşil gibi flöresan renklerini görebiliyoruz. Eğer bacaklarınız düzgünse ve fiziğinize güveniyorsanız yanları şeritli tayt ve capri formundaki eşofman modelleri size en çok yakışacak olan stillerden olacaktır. Yanlardaki şeritler ise bacaklarınızı daha düzgün ve fit gösterir.

Eğer hem rahatınıza, hem de şıklığınıza düşkün bir kadınsanız,  hafif dökümlü ama içinde de bir o kadar rahat edeceğiniz jogger modellerini öneririz. Boru paça eşofman modelleri ise spor yapan kişilerinde sıklıkla kullandığı bir klasiğe dönüşmüş durumda adeta.

Jogging yani yürüyüş eşofman modellerine baktığınızdaysa yanlarda bulunan havalı yırtmaçların bulunduğunu göreceksiniz. Fermuarlı ya da fermuarsız stilde tasarlanan bu modeller yürüyüş yaparken havanıza hava katacak cinsten. Ayrıca bu çizgiler flöresanlı ve ışıkta parlayan tasarımlarda olduğunda çok eğlenceli bir görünüme kavuşmanızı da sağlayacaktır.

Neşeli Eşofman Modelleri

Genel olarak yeni sezonun eşofman takımı trendlerine göz attığımızda çok renkliliğin hakim olduğunu görüyoruz.  Örneğin sadece bir eşofman modelinde 3 – 5 rengin bir arada olduğunu düşleyebilirsiniz bu anlamda. Kısacası bu sezon eşofmanlarla yürüyüş ya da spor yapmak, çok keyifli olacak. Büyük logolu, mesajlı ve sloganlı eşofman modelleri ise giydiği markayı ya da benimsediği mottoyu açığa çıkarmak isteyenler için iyi bir öneri olabilir.